Zespół Szkół

Idź do spisu treści

Menu główne


Moi Drodzy!

Miło mi poinformować Was, że nasza placówka , mimo bardzo licznej konkurencji, została zakwalifikowana do kursu e- coachingowego Szkoła Tolerancji organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z którym współpracujemy od kilku lat.
Kurs odbędzie się na platformie dobrzeuczymy.pl od 6 października do 14 grudnia br. Szkoła Tolerancji pomaga nauczycielom wprowadzić na lekcje elementy edukacji antydyskryminacyjnej, równościowej i wielokulturowej. Jako opiekun Samorządu Uczniowskiego zostałam uczestnikiem szkolenia i mam nadzieję, że zdobytą przeze mnie wiedzę wspólnie wykorzystamy w naszej szkole . Słowo „tolerancja” w naszym środowisku ma wyjątkowe znaczenie i mam nadzieję, że poznamy jego wartość, a także prawdziwe oblicze tolerancji.

Informuję również, że po raz kolejny bierzemy udział w akcji „Samorządy mają głos” , której celem jest wsparcie szkół w organizacji i przeprowadzeniu demokratycznych wyborów do władz Samorządu Uczniowskiego. Szkoły biorące udział w akcji otrzymają materiały merytoryczne oraz możliwość korzystania z łączącej samorządy platformy internetowej, gdzie już widniejemy i gdzie na bieżąco będą pojawiały się dane z naszych wyborów, które odbędą się w ostatnim tygodniu września.

mgr Edyta Woźniak-Ryży
Opiekun SUUROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014-2015 W PZSIPS
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

ODBĘDZIE SIĘ 1 WRZEŚNIA 2014 ROKU

O GODZINIE
9.00 W SALI GIMNASTYCZNEJ W PZSIPS

ZAPRASZAMY !!!

Ogłoszenie !
W związku z wymianą wykładzin podłogowych na terenie szkoły,  

w  roku szkolnym 2014/2015 wymagane jest dla uczniów obuwie na zmianę na białej podeszwie.

Dyrektor PZSiPS


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego